Bahar Nezlesine Karşı Doğal Destekler

Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markası Zade Vital, mevsim geçişlerinde sık sık görülen bahar nezlesine karşı Çörek Otu Yağı ile doğal bir destek sunuyor. Alerjik rinit adıyla anılan bahar nezlesine karşı bitkisel yağların gücünden faydalanan marka,  burun kurulukları, hapşırma ve göz kaşıntılarını geride bırakmanıza destek oluyor.

Çörek otunun içerisinde bulunan esansiyel yağ asitleri doğal bir nemlendirici olmasının yanı sıra alerjiye bağlı oluşan burun akıntıları ve tahrişlerine karşı  destek oluyor. Yılın belirli dönemlerinde artış gösteren alerjik rinit durumlarına  karşı da olumlu bir katkı sağladığı ve bağışıklık sistemini de desteklediği klinik olarak pek çok çalışmada yer alıyor.

Alerjik rinit döneminde sinüsleri rahatlamak yaşam kalitesini arttırmak için bir o kadar önemli… Markanın geliştirdiği Nigefix Nazal Sprey’i, kulak, burun ve boğazda oluşabilecek mikroorganizmaları ve tahriş edici maddelerin burundan kolayca atılmasına destek oluyor. Ürünün formülünde bulunan esansiyel yağlar, doğal bir nemlendirici görevi görerek bitkilerin şifalı dünyasını yansıtıyor. Solunumda burun ve burun mukozasının nemlendirilmesi ve burun tıkanıklığının açılmasında önemli bir rol oynayan ürün, okaliptus ve nane uçucu yağları ile de nefes almayı da kolaylaştırıyor.

Doğadan Gelen Sağlık: Çörek Otu Yağı

Çörek Otu Yağı, yılın belirli dönemlerinde artış gösteren alerjik rinite karşı bağışıklık sistemini kuvvetlendirmeye destek oluyor. Zade Vital’in Cold Press yöntemiyle yağa dönüşen faydalı vitamin, mineral ve besin öğelerinin sunulduğu Çörek Otu Yağı, mevsim geçişlerinin en yakın yol arkadaşı oluyor.

 

Menü