Formsante Dergisi Zade Vital Doğal Besin Destekleri

Selülitle Savaşırken Destekçileriniz!

Dokulardaki dolaşım bozukluğu selülitin yerleşmesine neden olduğundan; dolaşımı harekete geçirmek üzere yapılan masaj uygulamaları selülütten kurtulma sürecine destek olmaktadır.

Soğuk Pres aspir yağı içeriğinde bulunan CLA başta olmak üzere çeşitli yağ asitleri ve vitaminler yüksek antioksidan etkinlik sağlamaktadır. Bu nedenle aspir yağı ile selülit bölgesine aşağıdan yukarıya doğru dairesel şekilde yapılan masaj, tedaviyi dışarıdan desteklemekte, cildi beslemekte ve dolaşımı harekete geçirmektedir. Rezene ve Susam yağı ile bir karışım hazırlanarak da etkinlik artırılabilir. Ayrıca selülit sorununa kılcal damar sorunları da eşlik ediyorsa damar sağlığını destekleyen soğuk pres üzüm çekirdeği yağını ister harici isterseniz de dahili şekilde kombine edebilirsiniz.

Uygulama Önerisi

Soğuk Pres aspir yağı, Soğuk Pres susam yağı, Soğuk Pres defne tohumu yağı bire bir oranlarda karıştırılır. Elde edilen karışımın ince bir tabaka halinde cilde uygulanması ve ardından dairesel hareketlerle cilde masaj yapılması önerilmektedir

Menü