İçinizi Rahatlatacak Doğal Çözüm

Stres, modern yaşam koşturmacası ile birlikte artıyor. Ancak stresle baş etmek için doğal yöntemler de var. İlhamını doğadan alan Zade Vital, Standardize Passiflora Ekstresi ile bu doğal yöntemlerdeki iddiasını ortaya koyuyor.

Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markası Zade Vital, günlük hayatımızın bir parçası haline gelen stres ve anksiyete ile doğal yöntemlerle baş etmeyi destekliyor. Zade Vital Standardize Passiflora Ekstresi stresli dönemlerinizde doğal bir destek. Menstrüel dönemde oluşan gerginlik ve huzursuzluk halinde, menopoz döneminde oluşan uyku problemlerinde, tempolu bir günün ardından gelen gerginlikte, önemli günlerin hazırlığındaki streste, doğal olarak yanınızda, hayat kalitenizi yükseltmeye yardımcı.

Hayatı Kolaylaştıran Pratik Doğal Çözüm

Bitkisel ürünleriyle doğal çözümler sunan markanın ürettiği Passiflora Ekstresi, özellikle iş yaşantısındaki endişeleri minimize etmeye de destek oluyor. İçeriğindeki bitkisel ürünlerde bulunan aktif bir bileşen olan Viteksinin sedatif etkinliği nedeniyle uyku kalitesine ve uykuya dalış süresine destek olan ürün, bunun yanında kadınlardaki menstüral dönemlerde ağrı, sinirlilik hali gibi durumların kontrolünde de kullanılabilir.

Zade Vital Passiflora Ekstresi Zade Vital Tesisleri’nde uluslararası GMP (İyi üretim Uygulamaları) standartlarında üretiliyor. İçeriğinde yer alan karabiber ekstresi biyoyararlanımı artırıcı fayda gösteriyor. Zade Vital Passiflora ayrıca glüten ve yardımcı kimyasal maddeler içermiyor.

Menü