Zirvede Olmak İsteyenlerin Tercihi

Güzel ve bakımlı görünüp zinde bir yaşam sürmek herkesin hayalidir. Yaşlanmayı durdurmak imkansız olsa da, doğru gıdalarla sağlıklı bir beslenme programı uygulamak ve doğru besin takviyeleri ile genç ve formda kalmak mümkün olabilir.

Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markası Zade Vital,  fiziksel ve zihinsel performansı gün boyu her an zirvede olsun isteyenlere Panax Ginseng, Karabiber Ekstresi ve Prebiyotik’ i tek pakette bir araya getirdi. %30 ginsenoid içeren Standardize Panax Ginseng Ekstresi, mental ve fiziksel performansınızı desteklerken,  sağlıklı yaşam tutkunlarının vazgeçilmezi olmayı hedefliyor.

Özellikle Kore menşeili Ginseng ile özel olarak formülize edilen Zade Vital Standardize Panax Ginseng Ekstresi, bir kapsüldeki en yüksek Ginsenoit oranını sunuyor.

Yaşam Boyu Sağlık

İçeriğinde bir çok aktif bileşen içeren Panax Ginseng, B vitamini, demir ve çinko mineralleri açısından da zengin bir formül içerir. Glüten ve yardımcı kimyasal bulundurmayan ürün, yorgunluk karşıtı etki gösterir. Yorgunluk, bitkinlik ve konsantrasyon kaybı durumlarında olumlu etki sağlar. Panax Ginseng, günlük yaşamın bir parçası olmaya hazır.

Zade Vital Panax Ginseng Ekstresi  Zade Vital Tesisleri’nde uluslararası GMP (İyi üretim Uygulamaları) standartlarında üretiliyor.

Menü