8 Mart Kadınlar Günü’nde Senin İçin Sana Özel

Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markası Zade Vital, tüm kadınların sağlıklarına doğal yollarla değer katarak 8 Mart Kadınlar Günü’nde ürünleriyle “Senin İçin Sana Özel” mesajıyla kadınların hayatlarına dokunuyor. Her yaşta kadının hem fiziksel hem de mental sağlığını destekleyici ürünler sunan marka, bu özel günde kadınların önce kendilerini düşünmelerinin gerektiğinin altını çiziyor.

Bir Pakette 4 Farklı Sağlık Destek Ürünü ile Hayata Karşı “Combo” Adımlar Atın

Zade Vital®Combo Woman, kadın vücudunun günlük Omega 3-5-9, vitamin (A, D, E), mineral ve eser element ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla beslenmeye destek olarak kullanılıyor.
Combo Woman’ın içeriğinde; Nar çekirdeği yağı, çörek otu yağı, keten tohumu yağı ve Omega 3 balık yağı kapsülleri yer alarak pratik bir kullanım sağlıyor.
Formülündeki Omega 5 (Punisik asit) kaynağı nar çekirdeği yağı; Antioksidan ve antiaging (yaşlanma karşıtı) destek sağlıyor. Fitoöstrojen içeren nar çekirdeği yağı kapsülleri menopoz dönemindeki şikayetler için tercih edilebiliyor.
Çörek Otu Yağı kapsülleri bağışıklık sisteminin korunmasına destek oluyor. Ürünün içerisindeki Keten Tohumu Yağı kapsülleri kemik sağlığının korunmasına katkı sağlıyor.
Hayatın her evresinde sağlığa olumlu faydaları kanıtlanmış Omega 3 balık yağı kapsülleri ise EPA ve DHA içeriyor. EPA ve DHA kalbin normal fonksiyonlarına katkıda bulunurken DHA ise normal beyin fonksiyonlarının ve normal görme yetisinin korunmasına yardımcı oluyor.

Combo Derma ile Cildinizi İçten Besleyin

Zade Vital® tarafından cildine özen gösteren kişilerin beslenme ihtiyaçlarına özel olarak geliştirilen Combo Derma dört farklı sağlık destek ürününü bir pakette toplayarak pratik kullanımı ile cildin güzelleşmesine destek oluyor. Combo Derma’nın içeriğinde; Nar çekirdeği yağı, çörek otu yağı, ısırgan tohumu yağı ve nar çekirdeği yağı kapsülleri yer alıyor.
Omega 5 (Punisik asit) kaynağı nar çekirdeği yağı; Antioksidan ve antiaging (yaşlanma karşıtı) destek sağlıyor. Fitoöstrojen içeren nar çekirdeği yağı kapsülleri menopoz dönemindeki şikayetler için tercih edilebilediliyor.
Çörek otu yağı kapsülleri esansiyel yağ asitleri içeriği açısından zengin olup antioksidan etki göstererek cilde zararlı olan serbest radikalleri ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor.

Ayrıca içeriğinde yer alan timokinon ve esansiyel yağ asitleri cilt sorunlarının tedavisine destek oluyor.

Isırgan tohumu yağı, zor elde edilirken tıbbi açıdan çok yararlı bir yağ olarak tanınıyor. Avrupa’da Jugendöl (Gençlik yağı) olarak anılan yağın içeriğinde AHA (Alfa Hidroksi Asit) bulunuyor. Isırgan tohumu yağı, saçlı cilt sorunlarına karşı destek olarak kullanılarak saç köklerini beslemeye de yardımcı oluyor.

Rüşeym, buğday tanesinin embriyo kısmı olup filizlenme için gerekli tüm enerji ve besin değerlerini bünyesinde barındırıyor. Rüşeym’in, yapısında A ve D vitaminlerini doğal olarak bulundurmasının yanı sıra E vitamini oranı da oldukça yüksek. .. Bu sayede yaşlanma etkilerini geciktirmeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı oluyor. Antioksidan özelliği olduğu da bilinen rüşeym yağının saç dökülmesini önleme ve cilt sağlığına destek olma gibi faydaları da araştırmalarda yer alıyor.

Isırgan Tohumu Yağı İçeren Biotin!

Biotin, keşfedildiği andan itibaren B kompleks vitaminleri ile gruplandırılmış önemli bir vitamin olarak yerini koruyor. Biotin, normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunurken makrobesin öğeleri metabolizmasına da destek oluyor. Vücut için önemli olan vitamin aynı zamanda saçın ve cildin korunmasına da büyük bir katkı sağlıyor. Marka, inovatif yaklaşımını, Biotin ısırgan tohumu yağı yumuşak kapsülleriyle zenginleştiriyor.

Kemik Sağlığınıza Çifte Destek: D3+K2 Vitamini

Sağlıklı kemik oluşumunda önemli olan D ve K vitaminleri, kemiklerin korunmasına destek oluyor. Ayrıca Zade Vital® D3+K2’de taşıyıcı olarak naturel sızma zeytinyağı kullanıldığından ise emilimi kolaylaşıyor. Ürün, koruyucu BHA ve BHT içermiyor.

Menü