Bahara Zinde ve Fit Girin

Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markası Zade Vital,  kış aylarında alınan fazla kilolarını geride bırakarak bahara zinde ve fit girmek isteyenlere, metabolizmayı hızlandırıp kilo kontrolüne destek veren Combo Fit ürününü ve Soğuk Pres Aspir Yağı’nı öneriyor. Egzersiz ve sağlıklı yaşam programlarının vazgeçilmezi arasında yer alan ürünler,  yağ-kas dengenize destek olurken  sağlıklı bir şekilde kilo kontrolüne yardımcı olur ve  yazın habercisi bahar aylarına zinde ve fit girmenize destek oluyor.

Combo Fit ile Yağlara Elveda

Vücudun günlük Omega 3-9, vitamin (A, D, E), mineral ve eser element ihtiyaçlarını cevap veren Zade Vital Combo Fit, içeriğindeki doğal özler sayesinde fazla kilolara karşı mücadelede kalıcı çözümler sunuyor. Zade Vital Combo Fit, içinde bulunan %100 doğal sağlıklı yağlarla beraber kilo kontrolünüzde size   destek oluyor. Ürün içerisinde bulunan Soğuk Pres Çörek Otu Yağı bağışıklık sistemine de pozitif bir katkı sağlıyor. CLA içeriğine sahip, metabolizmayı hızlandırmaya destek Soğuk Pres Aspir Yağı, enerji tüketimini artıran ve termojenik etkiye sahip Soğuk Pres Hindistan Cevizi Yağı,değişen diyetinizle birlikte bağırsaklarınızda oluşan olumsuzluklara destek olarak kullanılan Cold Press Keten Tohumu Yağı’da Combo Fit’in içeriğinde bulunuyor. Kilo kontrolünüze  her yönden destek sağlayan 4 farklı ürünün bir pakette toplandığı Zade Vital Combo Fit kullanım kolaylığı da sağlıyor.

Yağ Yakımına Tam Destek

Fiziksel aktivite ile birlikte vücutta yağ birikimini engelleme özelliğine sahip CLA kaynağı Soğuk Pres Aspir Yağı metabolizmayı hızlandırarak yağ depolanmasını minimize ediyor.  Esansiyel doymamış yağ asitlerini yüksek miktarda içeren aspir yağının, hipolipidemik olarak bilinen yağ seviyesini dengeleyici etkisi yapılan bir çok bilimsel çalışmada da karşımıza çıkıyor. Aspir Yağı içeriğindeki CLA (Conjugated Linoleic Acid / Konjuge Linoleik Asit),  yağın depolanmadan uzaklaştırılmasına destek oluyor.

Menü