Web Sitesi Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi

1. Web Sitesi Kullanım Koşulları

Bu web sitesini (Kısaca “SİTE” olarak anılacaktır) kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. Bu SİTE’de sunulan hizmetlerden yararlananlar veya herhangi bir şekilde SİTE’ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.  Bu Site’de yer alan bilgiler sadece ürünün özelliklerini içermektedir, hiçbir hal ve şart altında tıbbi bir destek ve/veya yönlendirme anlamına gelmez.

www.zadevital.com.tr  sitesi, ZADE VITAL İLAÇ KİMYA GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİNİN  “daha sağlıklı nesiller için” sağlık iş kolunda 2012 yılından bu yana faaliyet gösteren ZADE VİTAL Markasına aittir. Zade Vital fonksiyonel ürünler, besin destekleri ve geleneksel bitkisel tıbbi ürünler alanlarında sahip olduğu deneyim ve uzmanlık ile yenilikçi ürünleri sizlere sunmaktadır.

Bu SİTE’nin yasal sahibi Zade Vital olup, SİTE üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi de Zade Vital’e aittir. İşbu kullanım koşullarını Zade Vital gerektiği zaman değiştirebilir; ancak bu değişiklikler düzenli olarak SİTE’de yayınlanacak ve aynı tarihten itibaren geçerli olacaktır.

SİTE hizmetlerinden yararlanan ve SİTE’ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, ZADE VİTAL tarafından işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.
ZADE VİTAL, bu SİTE’ de yer alan veya alacak olan bilgileri, formları, görselleri ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

2. Tanımlar

SİTE: ZADE VİTAL tarafından belirlenen çerçeve içerisinde hizmetlerin ve içeriklerin sunulduğu çevrimiçi (on-line) ortamda erişimin söz konusu olduğu web sitesidir.

ZİYARETÇİ: Web sitesini ziyaret eden kişidir.

LİNK: SİTE üzerinden bir başka web sitesine, dosyalara, içeriğe veya başka bir web sitesinden SİTE’ye, dosyalara ve içeriğe erişimi mümkün kılan bağlantıdır.

İÇERİK: SİTE’de ve/veya herhangi bir web sitesinde yayınlanan veya erişimi mümkün olan her türlü bilgi, dosya, program, resim, rakam, fiyat, görsel, yazılı ve işitsel malzemelerdir.

3. Genel Hükümler

Şirketimiz www.zadevital.com.tr  web SİTESİ üzerinden sunacağı hizmetlerin kapsamını ve niteliğini belirlemekte tamamen serbest olup, hizmetlere ilişkin olarak yapacağı değişiklikleri SİTE’de yayınlamasıyla yürürlüğe koymuş addedilir.

SİTE üzerinden, ZADE VİTAL’nin kendi kontrolünde olmayan ve başkaca üçüncü kişilerin sahip olduğu ve işlettiği başka web SİTElerine ve/veya başka içeriklere link verilebilir. Bu linkler yönlendirme kolaylığı sağlamak amacıyla konmuş olup herhangi bir web sitesini veya o siteyi işleten kişiyi desteklememektedir. Link verilen web sitesinin içerdiği bilgilere yönelik herhangi bir türde bir beyan veya garanti niteliği taşımamaktadır. SİTE üzerindeki linkler vasıtasıyla erişilen web siteleri ve içerikleri hakkında ZADE VİTAL’in herhangi bir sorumluluğu yoktur ve bu sitelerin kullanımıyla doğabilecek zararlar, ZİYARETÇİ’lerin kendi sorumluluğundadır. ZADE VİTAL bu tür link verilen web sitelerine erişimi, kendi yazılı muvafakatine bağlayabileceği gibi, ZADE VİTAL’in uygun görmeyeceği linklere erişimi her zaman kesebilir.

ZADE VİTAL, SİTE’de mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli olarak kontrol etmektedir. Ancak gösterilen çabaya rağmen, SİTE üzerindeki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. SİTE muhteviyatında yer alan materyal ve bilgiler SİTE’ye verildiği anda sunulmaktadır, ilgili hizmet veya bilginin güncel durumu ile SİTE’de yer alan durumu arasında farklılık olabilir. SİTE’de yer alan bilgilerin, güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu ve ZADE VİTAL’nin SİTE’de mevcut ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.

ZİYARETÇİ yüklenmeye (download) ve/veya paylaşıma müsait dosya, bilgi ve belgelerin, virüslerden, wormlardan, truva atlarından, dialer programlarından spam, spyware veya bunlar gibi diğer her türlü kötü ve zarar verme amaçlı kodlardan veya materyallerden arındırılamamış olabileceğini ve bu hususlarda SİTE’nin garanti vermediğini kabul etmektedir. Bu tip kötü ve zarar verme amaçlı programların, kodların veya materyallerin önlenmesi, veri giriş – çıkışlarının doğruluğu veya herhangi bir kayıp verinin geri kazanılması için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyaçlarını karşılamak, bakım ve güncellemelerini yapmak tamamen ZİYARETÇİ’nin kendi sorumluluğundadır. Bu nedenle herhangi bir veriyi kullanmakta olduğunuz cihaza indirmeden önce cihazınızın yeterli korumaya sahip olduğundan emin olunuz. ZADE VİTAL işbu web sitesine kesintisiz giriş yapılabileceğini garanti etmemektedir. Bu tür kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyallerin sebep olabileceği, veri yanlışlıkları veya kayıplarından dolayı ZİYARETÇİ veya üçüncü kişilerin uğrayabileceği hiçbir zarardan ZADE VİTAL sorumlu değildir. Bu tür kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyaller, veri yanlışlıkları veya kayıplarından dolayı ZİYARETÇİ’nin uğrayabileceği hiçbir zarardan ZADE VİTAL sorumlu değildir.

SİTE dâhilinde üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerden ve yayınlanan içeriklerden dolayı ZADE VİTAL’nin, işbirliği içinde bulunduğu kurumların, ZADE VİTAL çalışanlarının ve yöneticilerinin, ZADE VİTAL yetkili satıcılarının sorumluluğu bulunmamaktadır.

Menü