GMP NEDİR?

GMP, iyi üretim uygulamaları, gıda, gıda takviyesi, ilaç, kozmetik ve medikal cihaz gibi insan sağlığına etki edebilecek ürünlerin hangi şartlarda, nasıl üretilmesi gerektiği konusunda rehberlik eden, uluslararası bir kalite sistemidir.

GMP Sertifikası, Beşeri Tıbbi Ürünlerin Sağlık Bakanlığı GMP Kılavuzuna uygun üretildiğini ifade eden belgedir.

GMP POLİTİKASI

Yenilikçi, üretken ve daha fayda sağlama ilkeleriyle yola çıkan firmamız daha büyüyerek sağlık sektörünün önder kuruluşu olma yolunda ilerlemektedir. Bu hedefe T.C. Sağlık Bakanlığından Soğuk Pres Yöntemiyle Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürün Etken Madde Üretimi ve Yumuşak Jelatin Kapsül Formunda Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürün Üretim sertifikası ile bir ilk olarak kuvvetli bir adım daha yaklaşmış olup kendinden emin adımlar atmaktadır.

Firmamız GMP kapsamında tüm paydaşlarına ve çalışanlarına GMP bilincini kazandırmak için eğitim ve faaliyetler düzenlemektedir.

Kurmuş olduğumuz GMP sistemi kapsamında,
Yasal gerekliklerine yerine getirmeyi,
Ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermemeyi
Yüksek kalitede hijyenik ürünler üretmeyi
Ürünlerinin hammadde tedarikinden son kullanım tarihine kadar olan    sürede kalitesini güvence altına almayı,
Araştırma ve Geliştirme faaliyetleri ile ürün yelpazesini genişletmeyi ve   sürekli iyileştirmeyi,
Taahhüt ederiz.

  GMP Sertifikası İçin Tıklayınız!
GMP-FABRIKA

COLD PRESS (SOĞUK SIKIM) YAĞLARDA
DÜNYANIN EN ZENGİN ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

Üretim aşaması sırasında hiç bir kimyasal madde kullanılmayan Cold Press üretim yöntemi, dünyada ilk kez Zade Vital Tesisleri’nde GMP standartlarında gerçekleştirilmektedir.

Cold Press, yağların içeriğindeki besinsel özelliğini koruduğu için son birkaç yıldan bu yana ilgi görmektedir. Cold Press üretim biriminde, üretim esnasında hiç bir kimyasal madde kullanılmamakta, ürünün doğal besin maddeleri, terapötik etki sağlayan yararlı bileşenleri en iyi şekilde korunmaktadır.

Cold Press yağ üretim aşamasının en önemli faktörü sıcaklık uygulanmamasıdır. Bitki, meyve ya da tohumdan yağ çıkarma işlemi ısıdan bağımsız yapılmaktadır.