ZADE VITAL RÜŞEYM YAĞI

Rüşeym Yağı İçeren Takviye Edici Gıda

  • Buğdayın embriyosu (endosperm) olarak bilinen Rüşeym (Triticum vulgare, wheat germ) yağı protein, çeşitli mineraller ve vitaminler, bitkisel Omega 3, fitosterol, polikosanol ve yüksek oranda vitamin E içerir.1,2
  • Isı ve kimyasal işlem uygulanmadan, faydalı bileşenleri korunarak, soğuk sıkım yöntemiyle elde edilmektedir.
  • Doping maddesi içermez.

          Net miktar: 60 Yumuşak Kapsül

2 Kapsül %BRD*
Rüşeym Yağı 1000 mg **

*Beslenme Referans Değeri’ni (BRD) karşılama oranı.
**Beslenme Referans Değeri (BRD) yoktur.

KULLANIM TALİMATI

Günde 2-4 kapsül kullanılması önerilir.

Uyarılar

Tavsiye edilen günlük kullanım dozunu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde ve orijinal ambalajında saklayınız. 25°C’nin altındaki oda sıcaklığında, ağzı sıkıca kapalı olarak, ışıktan koruyarak saklayınız. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Kesilmiş veya açılmış ambalajları satın almayınız. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz.

Alerji Uyarısı

Rüşeymden üretilmiştir. Glüten içermez. Bu ürün hazırlanmaya başlamadan önce ekipmanlar fındık vb. içeren ürünler için kullanılmıştır. Bileşenindeki maddelerin herhangi birine hassasiyeti olanlarda kullanılmamalıdır.

Referanslar

1. Nurhan T. Dunford. Wheat Germ Oil. P.359-376 2. TODD AR., BERGEL F., WORK TS. CCLXXVII. STUDIES ON VITAMIN E II. THE ISOLATION OF /3 TOCOPHEROL FROM WHEAT GERM OIL. 3. J. L. Mayhew. Effect Of Traınıng And Wheat Germ Oıl On The Precordıal T Wave Of Mıddle-Aged Men. Dept. of Health, P.E. and Recreation, Appalachian State University, North Carolina.

İlgili Ürünler

ZADE VITAL PANAX GİNSENG

ZADE VITAL MİNİZA MULTI

ZADE VITAL MULTİVİTAMİN